Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /home/cigirsut.com/public_html/classes/General/Detect.php on line 131
Hikayemiz / Kurumsal / Çığır Süt | Süt Ürünleri - Konya


2000 yılında hem hayvan yetiştiriciliği hem de süt satışı yapan Ali USLU Konya’da 60 m² lik alanda süzme yoğurt üretimine başlamıştır.

Günde 500 kg süt ile başladığı serüvenine, oğlu Ramazan USLU ve yeğeni  Muhammed BOZOKLU ile devam etmiş ve 2002 yılında üretimi devretmiştir. Kendisini arka planda bırakarak o zaman ki müşterilerinin de saygı ve sempatisini kazanarak ÇIĞIR SÜT’ ün temelini atmıştır.

İnsan sağlığına ve kaliteye önem veren,  tek gayeleri sütün doğallığını koruyarak üretim yapmak olan Ramazan USLU ve Muhammed BOZOKLU 2007 yılında Çığır Süt’ü kurmuşlardır.

Tüm personellerine özverili çalışmayı ve güler yüzü aşılayarak günümüze kadar müşterilerinin ilgi ve beklentilerinin daha üstünde hizmet sunmaya özen göstermiş, süzme yoğurt ile başlanılan bu sektörde tüketicilerin takdir ve teşekkürlerini toplayarak ürün portföyünü ve kapasitesini her geçen gün artırmışlardır.